Lennart Aschenbrenner litografi i plexibox
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LENNART ASCHENBRENNER (f. 1943), litografi i plexibox, abstrakt motiv med förstorad textutdrag bakom gul geometrisk form, daterad -86, 19/20, mått inkl. plexi ca 78x60 (djup 5,5 cm)
Ej examinerad ur ram
690851
2019-10-20