Lennart Aschenbrenner litografi i plexibox

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART ASCHENBRENNER (f. 1943), litografi i plexibox, abstrakt motiv med förstorad textutdrag bakom gul geometrisk form, daterad -86, 19/20, mått inkl. plexi ca 78x60 (djup 5,5 cm)

Ej examinerad ur ram

690851

2019-10-20