Anton Rutgers olja

Anton Rutgers olja
Anton Rutgers olja
Anton Rutgers olja
Anton Rutgers olja
Anton Rutgers olja
Anton Rutgers olja

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

ANTON RUTGERS (1898-1954). Hamnmotiv, Nederländerna, olja på duk, signerad A.Rutgers, 18x24 cm

690857

2019-10-18