Edition luxe hänge 18K

Edition luxe hänge 18K
Edition luxe hänge 18K
Edition luxe hänge 18K
Edition luxe hänge 18K
Edition luxe hänge 18K
Edition luxe hänge 18K

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÄNGE, 18K, rödguld, otydliga svenska stämplar, troligen 1930-tal, oval fasettslipad ljusblå sten troligen akvamarin ca 5.9 ct, ca 18x10x6 mm, rörlig spetsögla, höjd ca 33 mm inkl ögla, vikt ca 4.6 g

Sten uppmätt infattad.

690869

2019-10-27