Sten Oscar Rundgren oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STEN OSCAR RUNDGREN (1931-2013): "Krysantemer", signerad SR, a tergo daterad -06, olja på duk, ca 65x81 cm

690901

2019-10-18