Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STEN OSCAR RUNDGREN (1931-2013): "Krysantemer", signerad SR, a tergo daterad -06, olja på duk, ca 65x81 cm
690901
2019-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här