Sten Oscar Rundgren oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

STEN OSCAR RUNDGREN (1931-2013): "Krysantemer", signerad SR, a tergo daterad -06, olja på duk, ca 65x81 cm

Kuntoraportti

690901

Päivämäärä:

2019-10-18