Sten Oscar Rundgren oljemålning
Klubbat för:
3 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
STEN OSCAR RUNDGREN (1931-2013): "Krysantemer", signerad SR, a tergo daterad -06, olja på duk, ca 65x81 cm
Kuntoraportti
690901
Päivämäärä:
2019-10-18