Edition luxe penna Frankrike 18K
Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
PENNA, Frankrike, 18K, rödguld, blyertspenna, utfällbar, franska stämplar, längd ca 70-125 mm exkl fodral, vikt ca 40.4 g
Proveniens: Carl Fredrik af Petersén, Holmagården
Penna, fodral samt tag håller 18K syra.
690906
2019-10-27