Edition luxe penna Frankrike 18K

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

14 000 SEK

PENNA, Frankrike, 18K, rödguld, blyertspenna, utfällbar, franska stämplar, längd ca 70-125 mm exkl fodral, vikt ca 40.4 g

Proveniens: Carl Fredrik af Petersén, Holmagården

Penna, fodral samt tag håller 18K syra.

690906

2019-10-27