Carl Malmsten sidobord

Carl Malmsten sidobord
Carl Malmsten sidobord
Carl Malmsten sidobord
Carl Malmsten sidobord
Carl Malmsten sidobord
Carl Malmsten sidobord
Carl Malmsten sidobord
Carl Malmsten sidobord

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL MALMSTEN, sidobord, 1900-talets andra hälft, skiva fanérad med rot, brännmärkt CM, höjd 50, 52x40 cm

Slitage

690907

2019-10-18