Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSKANON, gjutjärn på trälavett, 1900-tal, total längd ca 39 cm.
Slitage.
690914
2019-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här