John Sjösvärd oljemålning

John Sjösvärd oljemålning
John Sjösvärd oljemålning
John Sjösvärd oljemålning
John Sjösvärd oljemålning
John Sjösvärd oljemålning
John Sjösvärd oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN SJÖSVÄRD (1890-1958): Riddande man i skymning, signerad John Sjösvärd -53, olja på pannå, 26x29 cm

690918

2019-10-18