Oidentifierad konstnär 1700-tal akvarell

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Mytologisk scen, akvarell, samtida ram, ramens storlek ca 28,5x23 cm

Ramen med åldersrelaterat slitage och spår efter insektsangrepp

690924

2019-10-18