Vas rutslipad dekor

Vas rutslipad dekor
Vas rutslipad dekor
Vas rutslipad dekor
Vas rutslipad dekor
Vas rutslipad dekor
Vas rutslipad dekor

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, rutslipat glas, 1800-tal, urnformad, kvadratisk fot, höjd 28,5 cm

Fot med litet kantnagg

690939

2019-10-18