Skänk

Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÄNK, tidigt 1900-tal, nyrenässans, gråbemålad, invändigt med hyllplan, höjd 110, 93x48 cm

Senare bemålad, bruksslitage, slitage på toppskiva

690963

2019-10-19