Miniatyrer, bl a Carl Harry Stålhane

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MINIATYRER, 11 st, stengods, Rörstrand och Höganäs, bestående av 7 st av Carl Harry Stålhane och 3 st Höganäs, höjd ca 2-7 cm

Smärre slitage, nagg på en skål av Stålhane

690973

2019-10-29