Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MINIATYRER, 11 st, stengods, Rörstrand och Höganäs, bestående av 7 st av Carl Harry Stålhane och 3 st Höganäs, höjd ca 2-7 cm
Smärre slitage, nagg på en skål av Stålhane
690973
2019-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här