Skedar och slev

Skedar och slev
Skedar och slev
Skedar och slev
Skedar och slev
Skedar och slev
Skedar och slev

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKEDAR, SÅSLEV, silver, 1900-tal, vikt ca 590 g

Slitage, gravyr

690974

2019-10-18