Lennart Rodhe färglitografi

Lennart Rodhe färglitografi
Lennart Rodhe färglitografi
Lennart Rodhe färglitografi
Lennart Rodhe färglitografi
Lennart Rodhe färglitografi
Lennart Rodhe färglitografi
Lennart Rodhe färglitografi
Lennart Rodhe färglitografi
Lennart Rodhe färglitografi
Lennart Rodhe färglitografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): (2) Abstrakt kompositioner, signerade Lennart Rohde, daterad 1976 resp 70, numrerad 14/50 resp 65/75, färglitografi, bildstorlek ca 16x18 resp 23x17 cm

690978

2019-10-18