Klubbat för:
2 600 SEK
1 000 SEK
HANS "JEAN" ARP (Schweiz,1886-1966): Abstrakt komposition, signerad H. Arp, samt. av konstnärens hustru, numrerad 137/160, litografi, ca 17x10,5 cm
Ej examinerad ur ramen
690985
2019-10-20