Hans Arp litografi

Hans Arp litografi
Hans Arp litografi

Klubbat för:

2 600 SEK

1 000 SEK

HANS "JEAN" ARP (Schweiz,1886-1966): Abstrakt komposition, signerad H. Arp, samt. av konstnärens hustru, numrerad 137/160, litografi, ca 17x10,5 cm

Ej examinerad ur ramen

690985

2019-10-20