Carl August Olausson, Vy över Gamla stan
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL AUGUST OLAUSSON (1865-1933): Vy över Gamla stan, signerad och daterad C.A. Olausson 1910, akvarell, ca 38x27,5 cm,
PROVENIENS: Stämpel på baksidan: Konst i Svenska Hem Samling II:241
690992
2019-10-28