Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, Lenin och Stalin, glaserad keramik, längd 29,5 cm, höjd 34,5 cm.

Sedvanligt ytslitage, mindre nagg.

690993

2019-10-27