Rut Bryk relief

Rut Bryk relief
Rut Bryk relief
Rut Bryk relief
Rut Bryk relief
Rut Bryk relief
Rut Bryk relief
Rut Bryk relief
Rut Bryk relief

Klubbat för:

2 600 EUR

Utropspris

1 200 EUR

RUT BRYK, RELIEF, stengods, signerad BRYK, Arabia 1960-tal, geometrisk dekoration, delvis glaserad, 31,5 x 31,5 cm

691005

2019-11-03