Bruno Mathsson Karin fåtöljer

Bruno Mathsson Karin fåtöljer
Bruno Mathsson Karin fåtöljer
Bruno Mathsson Karin fåtöljer
Bruno Mathsson Karin fåtöljer
Bruno Mathsson Karin fåtöljer
Bruno Mathsson Karin fåtöljer
Bruno Mathsson Karin fåtöljer
Bruno Mathsson Karin fåtöljer
Bruno Mathsson Karin fåtöljer
Bruno Mathsson Karin fåtöljer
Bruno Mathsson Karin fåtöljer
Bruno Mathsson Karin fåtöljer

Klubbat för:

29 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Karin" fåtöljer, 1-par, 1980-tal, Dux, förkromat underrede på hjulfötter, klädsel i svart skinn, sitthöjd ca 36 cm

Minimalt slitage

691013

2019-10-19