Klubbat för:
29 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Karin" fåtöljer, 1-par, 1980-tal, Dux, förkromat underrede på hjulfötter, klädsel i svart skinn, sitthöjd ca 36 cm
Minimalt slitage
691013
2019-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här