Stolar provinsarbeten

Stolar provinsarbeten
Stolar provinsarbeten
Stolar provinsarbeten
Stolar provinsarbeten
Stolar provinsarbeten
Stolar provinsarbeten
Stolar provinsarbeten
Stolar provinsarbeten
Stolar provinsarbeten
Stolar provinsarbeten
Stolar provinsarbeten
Stolar provinsarbeten

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 4 st, 1800-talets första hälft, provinsarbeten, kannelerade framben, svängda bakben, genombruten ryggbricka, lösa sitsar med tagelklädsel, sitthöjd ca 47 cm

Smärre slitage och fläckar. Renoverde och kompletterade, enstaka mindre bortfall och lagningar

691034

2019-10-21