Matbord i teak
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATBORD, 1900-talets mitt, sannolikt Danmark, skiva i massiv teak samt. teakfanér, ben i massiv teak, rund skiva, höjd ca 73 cm, skivans diameter ca 120 cm, medföljer gör 3 iläggsskivor á 40 cm
Bruksslitage
691053
2019-10-20