Matbord i teak

Matbord i teak
Matbord i teak
Matbord i teak
Matbord i teak
Matbord i teak
Matbord i teak
Matbord i teak
Matbord i teak
Matbord i teak
Matbord i teak

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATBORD, 1900-talets mitt, sannolikt Danmark, skiva i massiv teak samt. teakfanér, ben i massiv teak, rund skiva, höjd ca 73 cm, skivans diameter ca 120 cm, medföljer gör 3 iläggsskivor á 40 cm

Bruksslitage

691053

2019-10-20