Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BELLMANSLYKTA, mässing, 1900-talets andra hälft, hexagonal form, tre ljuspunkter, fasettslipade glas, höjd ca 28, diameter 43 cm
Smärre slitage
691054
2019-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här