Bellmanslykta mässing

Bellmanslykta mässing
Bellmanslykta mässing
Bellmanslykta mässing
Bellmanslykta mässing
Bellmanslykta mässing
Bellmanslykta mässing

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BELLMANSLYKTA, mässing, 1900-talets andra hälft, hexagonal form, tre ljuspunkter, fasettslipade glas, höjd ca 28, diameter 43 cm

Smärre slitage

691054

2019-10-19