Kina

Kina
Kina
Kina
Kina
Kina
Kina
Kina
Kina
Kina
Kina

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL och INGEFÄRSKRUS, 2 st, porslin, Kina, Qing, 1800-tal, blåvit dekor, diam ca 22 cm och höjd ca 13-15 cm

Smärre slitage, tillverkningsdefekter, mindre nagg

691055

2019-10-30