CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): Figurkomposition, signerad och daterad Corneille -86, numrerad 168/200, färglitografi, motivmått ca 30x33cm

Ej examinerad ur ram

691060

2019-10-20