Carl Fredrik Reuterswärd litografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): "Non Violence", signerad CFR, 90/200, litografi, bladmått ca 75x54 cm

Ej examinerad ur ram

691072

2019-10-20