Edition luxe Gilbert Albert Interchargable Ring

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GILBERT ALBERT, Interchargable Ring, 1960-tal, silver, delvis oxiderad, två utbytbara kulor medföljer, stl ca 17 jmfr 53, vikt ca 24.9 g inkl båda kulor, smyckespåse original medföljer

Smyckespåse med åldersrelaterat slitage.

691076

2019-10-27