Träskulptur 17/1800-tal

Träskulptur 17/1800-tal
Träskulptur 17/1800-tal
Träskulptur 17/1800-tal
Träskulptur 17/1800-tal
Träskulptur 17/1800-tal
Träskulptur 17/1800-tal
Träskulptur 17/1800-tal
Träskulptur 17/1800-tal
Träskulptur 17/1800-tal
Träskulptur 17/1800-tal
Träskulptur 17/1800-tal
Träskulptur 17/1800-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKULPTUR, 1/800-tal, sakral, Maria och Jesubarnet, skuren i trä samt krederad och bemålad, höjd inkl sockel ca 60 cm, senare piedestal medföljer höjd ca 82 cm

Skador, maskstungen

691082

2019-10-19