Champagnekylare

Champagnekylare
Champagnekylare
Champagnekylare
Champagnekylare
Champagnekylare
Champagnekylare
Champagnekylare
Champagnekylare
Champagnekylare
Champagnekylare
Champagnekylare
Champagnekylare

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CHAMPAGNEKYLARE, tenn och mässing, Frankrike ca 1900, märkt "CHAMPAGNE DE Vauzelle AY pres Reims", stämplad ARGIT Paris, höjd 20 cm

Bucklor

691083

2019-10-19