Edition luxe Omega Seamaster Calendar 1950-tal
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OMEGA SEAMASTER CALENDAR, 1950-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, datum, krona med Omega, senare armband fixoflex, ref nr. 2627-7SC, verk nr. 13246039, kaliber 353, diam ca 35 mm
Bruksslitage. Glad med spricka. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
691095
2019-10-27