Edition luxe Omega Seamaster Calendar 1950-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

OMEGA SEAMASTER CALENDAR, 1950-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, datum, krona med Omega, senare armband fixoflex, ref nr. 2627-7SC, verk nr. 13246039, kaliber 353, diam ca 35 mm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage. Glad med spricka. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

691095

2019-10-27