Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
MONICA BACKSTRÖM, 2 st, Svamp och Ägg,1900-talets andra hälft, signerade, 1979, glas, höjd ca 34,5 respektive 39 cm
Zustandsbeschreibung
691096
2019-10-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner