Monica Backström svamp ägg

Monica Backström svamp ägg
Monica Backström svamp ägg
Monica Backström svamp ägg
Monica Backström svamp ägg
Monica Backström svamp ägg
Monica Backström svamp ägg
Monica Backström svamp ägg
Monica Backström svamp ägg

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

MONICA BACKSTRÖM, 2 st, Svamp och Ägg,1900-talets andra hälft, signerade, 1979, glas, höjd ca 34,5 respektive 39 cm

Zustandsbeschreibung

691096

2019-10-27