Edition luxe Cartier armbandsur 1990-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

4 000 SEK

CARTIER, armbandsur, 1990-tal, troligen modell Santos VLC, quartzverk, stål, safirglas, krona med sockertoppsslipad safir, armband med viklås original, serie nr. 8192400834, diam ca 27 mm

Bruksslitage. Behov av rengöring. Behov av batteribyte. SAV garanterar ej funktionen.

691098

2019-10-27