Edition luxe Cartier armbandsur 1990-tal
Klubbat för:
3 400 SEK
4 000 SEK
CARTIER, armbandsur, 1990-tal, troligen modell Santos VLC, quartzverk, stål, safirglas, krona med sockertoppsslipad safir, armband med viklås original, serie nr. 8192400834, diam ca 27 mm
Bruksslitage. Behov av rengöring. Behov av batteribyte. SAV garanterar ej funktionen.
691098
2019-10-27