Fåtöljer "Mona" Sam Larsson

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SAM LARSSON, 1 par fåtöljer, "Mona", Dux, 1970-tal, stommar i bok, sitsar klädda med läder, märkta dynor, sitshöjd 40/33 cm

Slitage, hål, lagningar

691120

2019-10-18