Edition luxe Hugex kronograf armbandsur 1940-tal
Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
HUGEX KRONOGRAF, armbandsur, 1940-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, kronograf med minuträknare, senare läderrem ej original, serie nr. 61396, kaliber R22 Valjoux, diam ca 38 mm
Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAVgaranterar ej funktionen.
691143
2019-10-27