Edition luxe Hugex kronograf armbandsur 1940-tal

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

10 000 SEK

HUGEX KRONOGRAF, armbandsur, 1940-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, kronograf med minuträknare, senare läderrem ej original, serie nr. 61396, kaliber R22 Valjoux, diam ca 38 mm

Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAVgaranterar ej funktionen.

691143

2019-10-27