Edition luxe Cadillac Precision armbandsur

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CADILLAC PRECISION, armbandsur, 1950-tal, automatiskt urverk, doublé, plexiglas, datum, kalender, månfas, senare läderrem ej original, serie nr. 41024/905, kaliber F693 Felsa, diam ca 33 mm

Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

691145

2019-10-27