Edition luxe Cadillac Precision armbandsur
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CADILLAC PRECISION, armbandsur, 1950-tal, automatiskt urverk, doublé, plexiglas, datum, kalender, månfas, senare läderrem ej original, serie nr. 41024/905, kaliber F693 Felsa, diam ca 33 mm
Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
691145
2019-10-27