Børge Mogensen soffbord

Børge Mogensen soffbord
Børge Mogensen soffbord
Børge Mogensen soffbord
Børge Mogensen soffbord
Børge Mogensen soffbord
Børge Mogensen soffbord
Børge Mogensen soffbord
Børge Mogensen soffbord

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BÖRGE MOGENSEN, soffbord, modell AG-264, Fredericia Stolefabrik, Danmark, omkring 1950-tal, teak, höjd ca 47, 184x58 cm

Smärre slitage

691150

2019-10-20