Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PLINT för gymnastik, 1900-talets andra hälft, lackat trä samt stoppad dynna och detaljer i järn, höjd ca 63 samt 68x35 cm
Bruks och åldersrelatet slitage
691151
2019-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här