Plint

Plint
Plint
Plint
Plint
Plint
Plint
Plint
Plint
Plint
Plint
Plint
Plint

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PLINT för gymnastik, 1900-talets andra hälft, lackat trä samt stoppad dynna och detaljer i järn, höjd ca 63 samt 68x35 cm

Bruks och åldersrelatet slitage

691151

2019-10-19