Edition luxe Tiffany & Co reseur silver 1930-tal
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TIFFANY & CO, reseur, silver, 1930-tal, modell Ermeto, urverk från Movado, uppdrag sker när uret öppnas och stängs, mineralglas, serie nr. 1242/538M, diam ca 47x33 mm
Åldersrelaterat slitage. Har troligen varit beklädd med skinn. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
691156
2019-10-27