Edition luxe Tiffany & Co reseur silver 1930-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TIFFANY & CO, reseur, silver, 1930-tal, modell Ermeto, urverk från Movado, uppdrag sker när uret öppnas och stängs, mineralglas, serie nr. 1242/538M, diam ca 47x33 mm

Åldersrelaterat slitage. Har troligen varit beklädd med skinn. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

691156

2019-10-27