Edition luxe Omega Constellation armbandsur
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
OMEGA CONSTELLATION, armbandsur, 1960-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, krona med Omega, senare halvstel länk stål ej original, ref nr. 14393-7-SC, verk nr. 17453219, kaliber 561, diam ca 35 mm
Urtavla med missfärgningar/ små bubblor. Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
691163
2019-10-27