Edition luxe Jaeger le Coultre Albatros armbandsur
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JAEGER LE COULTRE, Albatros, armbandsur, 1980-tal, quartzverk, guld/ stål, safirglas, halvstelt armband original med fjärilsformat viklås, ref nr. 146210.5, serie nr. 1613489, diam ca 24 mm, ifylld garanti daterad november 1983 medföljer
Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
691169
2019-10-27