Edition luxe Jaeger le Coultre Albatros armbandsur
Valmis
2019-10-27
691169
| Korkein tarjous | 4 800 SEK |
| Arviointi | 6 000 SEK |
JAEGER LE COULTRE, Albatros, armbandsur, 1980-tal, quartzverk, guld/ stål, safirglas, halvstelt armband original med fjärilsformat viklås, ref nr. 146210.5, serie nr. 1613489, diam ca 24 mm, ifylld garanti daterad november 1983 medföljer
Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.