Edition luxe Jaeger le Coultre Albatros armbandsur

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JAEGER LE COULTRE, Albatros, armbandsur, 1980-tal, quartzverk, guld/ stål, safirglas, halvstelt armband original med fjärilsformat viklås, ref nr. 146210.5, serie nr. 1613489, diam ca 24 mm, ifylld garanti daterad november 1983 medföljer

Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

691169

2019-10-27