Edition luxe Jaeger le Coultre armbandsur 1960-tal
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JAEGER LE COULTRE, armbandsur, 1960-tal, 18K, rödguld, manuellt urverk, plexiglas, senare präglad läderrem ej original, ref nr. E 952, serie nr. 102382, verk nr. 990462, kaliber 818/IC, diam ca 34 mm
Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
691174
2019-10-27