Edition luxe Omega armbandsur 14K 1930-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OMEGA, armbandsur, 1930-tal, 14K, rödguld, manuellt urverk, plexiglas, senare läderrem ej original, serie nr. 913097, verk nr. 8283482, diam ca 19x27 mm

Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

691187

2019-10-27