Edition luxe Omega armbandsur 14K 1930-tal
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OMEGA, armbandsur, 1930-tal, 14K, rödguld, manuellt urverk, plexiglas, senare läderrem ej original, serie nr. 913097, verk nr. 8283482, diam ca 19x27 mm
Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
691187
2019-10-27