Ed Finnell fotografi föreställande ZZ Top
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Billy Gibbons, Dusty Hill & Frank Beard, ZZ Top, "Tres Hombres Tour", Los Angeles, 19 Juni 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 6/50, analogt fotografi, ca 50,8x40,8 cm
Oramat fotografi
691211
2019-10-21