Céline axelbandsväska

Céline axelbandsväska
Céline axelbandsväska
Céline axelbandsväska
Céline axelbandsväska
Céline axelbandsväska
Céline axelbandsväska
Céline axelbandsväska
Céline axelbandsväska

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CÉLINE, axelbandsväska, svart skinn med detaljer i gulmetall, fem innerfack samt ett med dragkedja, reglerbar axelrem, längd ca 24, 18 x 6cm

Metall med ytslitage, smärre repor

691224

2019-10-22