Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CÉLINE, axelbandsväska, svart skinn med detaljer i gulmetall, fem innerfack samt ett med dragkedja, reglerbar axelrem, längd ca 24, 18 x 6cm
Metall med ytslitage, smärre repor
691224
2019-10-22
Gör en kostnadsfri värdering här